Tas nepakartojamas, beprotiškas, suvirpinantis iki širdies gelmių, jausmas

Bet kas gali priversti vaiką išmokti atliktiKORTAGAI nuotrauka.
na
mų darbus, atsiskaityti kontrolinius ar
išmokti groti smuiku, tačiau ne bet kas gali jį išauginti doru ir geru žmogumi!

Žmonės internete mėgsta rasti saldžius, gerus dalykėlius, kad save pamalonint, pateisint. Deja šį kart šiek tiek kitaip – atvirai!

 


Iš tikro yra sunku su jais. Jie išdykauja, neklauso, krečia kvailystes – čia dar niekis. Iš tikro tai yra velniukai, kurie būtinai sudaužys kokią brangią lempą, pames kokį svarbų daiktą, raktą, išpils paskutinį šampūną į kanalizaciją, duos šuniui suvalgyti visus savo saldainius, išteplios kuo tik gali namų sienas, tapetus, suplėšys brangias kelnes ir t.t. Elgsis dažnai taip, kaip mums neatrodys priderančiai. Beje populiarausias vaikiškas “kiaulės dėsnis” yra kai darbo dieną negalime jų prikelti, nors reikia skubėti į darbus, mokyklas ar darželius, o žiū savaitgalį, dar gilaus jūsų sapno ankstybėje, nubundam nuo žaidimų, filmukų ar dar kokių nors vaikų skleidžiamų garsų 🙂
O dar reikia nuvažiuoti į būrelį, į antrą, suderinti jų grafikus, nuvežti į mokyklą, reikia pasirūpinti kuo rengsis, ką valgys, patikrinti ar nepamiršo kokio reikalingo daikto rytdienai, padėti padaryti namų darbus (kartais tereikia pasėdėti ir tai būna pagalba), nuvežti į kirpyklą, nueiti į kiną, pas daktarą pažymos, užsakyti kokį bilietą, išspręsti gyvybės ir mirties klausimą “kas pirmas pradėjo” (aktualu kas turi ne vieną vaiką) skambantį gan dažnai, dar suspėti į darbą, ūkį-buitį sutvarkyt, su vaikais pažaisti, paveikti ką nors naudingo ir t.t.
Tikrai būna, kai vaikai užsispiria, įsižeidžia, nekalba, kai mes pykstam ant jų, kai trūksta kantrybė ir užrėkiam ant jų, kad baigtų erzintis ir kabinėtis vienas prie kito, kol galų gale atrodo užknisa visas pasaulis ir norisi tik vieno – tyloje iš ryto suvalgyti sumuštinį ir paskaityti laikrašti…tik tiek nedaug 🙂
Būna? 🙂
Tačiau, viskas nublanksta gan greitai, nes tuomet suprantam, jog visa ką išvardinau yra menkniekiai prieš tą nepakartojamą, beprotišką, suvirpinantį iki širdies gelmių, tyrą meilės jausmą vaikams. Mylėkit ir būkite mylimi!

 

 

KORTAGAI nuotrauka.

Leave a Reply