Nojus ir dingusi relikvija

Nojus ir dingusi relikvija – jau prekyboje ! 

Knyga yra čia, nes atsisakiau tarpininkų, sandėlių, knygynų 🙂

Labiausiai noriu, kad vaikai gyventų geriau nei mes, kad pralenktų mus, kad Pasaulis taptų geresnis mūsų vaikams! Ko jiems reikia? Gero pavyzdžio, geros mokykos, geros auklės, žinių ar tiesiog laiko, praleisto kartu su vaikais?

To norėdami, mes sunkiai dirbam, bėgam, įsipareigojam, netenkam sveikatos ir dažnai neturim laiko. Toks buvau ir aš, nes mane taip auklėjo – draudė, baudė, neleido, barė, įrėmindavo taisyklėmis… ir aš, kartojau tą patį… Deja po to sekdavo tuštuma… Kažkas buvo ne taip, kol po begalybės nesėkmių ir skausmų virtinės suvokiau, kad geriau vaikus skatinti, padėti jiems, savo pavyzdžiu parodyti, paklausti, nebijoti suklysti – t.y. nebijoti tiesiog būti paprastu, nuoširdžiu ir teigiamu Žmogumi.

Vaikas – toks pat žmogus. Jis mus pralenks. Ir jei norim, kad vaikas augtų – turim augti mes patys. Ko reikia, kad vaikai atsiskleistų, kad būtų savimi, augtų drąsūs, tvirti psichologiškai, padedantys kitiems, kad lengviau ir anksčiau suprastų kas juos traukia, kas patinka, kad savarankiškai priimtų sprendimus?

KORTAGAI padeda tai pasiekti. Šiandien pristatau naują, išskirtinę ir vertingą istoriją “Kortagai. Nojus ir dingusi relikvija” (http://kortagai.com). Tai – nuotykiai, kelionės, smegenų protas sprendžiant rebusus, pirmoji meilė, pirmasis bučinys, nuožmus karas, kuris laimimas proto dėka, skaudi netektis, praradimuose ir išdavystėse išmokstamos teigiamos pamokos, suvokimai, kaip neviltis tampa atradimu, kaip artimiausias draugas tampa priešu, o aršiausias priešas tampa draugu (ne viskas iš pirmo žvilgsnio yra taip, kaip atrodo) ir svarbiausia – kad tik besąlyginė meilė ir tikėjimas padeda nepalūžti, tikėti ir sėkmingai eiti pirmyn. Juk tai vyksta ir mūsų gyvenimuose. Taip ir Kortaguose. Tik čia vaikai pramogauja ir mokosi tuo pačiu metu.

 

Skaitykite, mėgaukitės, dalinkitės!  Su Kortagais mokomės pramogaudami 😉

p.s. Jei du žmonės apsikeis telefonais – jie vis tiek turės po vieną telefoną, tačiau jei apsikeis geromis idėjomis, žiniomis – idėjų ir žinių pas abu žmones ims ir padaugės.