Lavinamieji žaidimai vaikams

“Kelionė automobiliu”. Anksčiau šie žodžiai skambėdavo kaip egzotika, kažkas neįprasta, o dabar kelionė automobiliu tapo kasdienybe su kuria susiduriame visi. Kad kelionė neprailgtų, kai kurie keliautojai dainuoja, kiti sprendžia galvosūkius, treti žaidžia žaidimus, daug kas įlindę į delninukus, o dar kai kas miega, tačiau kartais važiuoti nusibosta, prailgsta, ima miegas ir galų gale mes pavargstame.

Kaip paversti kelionę automobiliu nauda mums ir mūsų vaikams? Labai paprastai – žaisti žaidimus. O jei šie žaidimai bus lavinantys? Tuomet bus dviguba nauda – ir smagu, ir naudinga. Ir visai nesvarbu ar ši kelionė trunka keliolika minučių, ar kelias valandas – yra ne vienas žaidimas, kurį galime žaisti kartu su vaikais ir tuo pačiu mokytis kartu su jais! Be to visos priemonės žaidimams yra matomos pro automobilio langus. Smagiausia, kad žaisti kartu su visais galės netgi vairuotojas. Šie žaidimai jam suteiks žvalumo ir tikrai netrukdys vairuoti.

Be abejo šiuos žaidimus galima žaisti ir nebūtinai keliaujant automobiliu, galima kur nors einant, laukiant arba atostogaujant ir kitur.

Gero žaidimo!

    Nurodykite savo el paštą, kuriuo mes atsiųsime Lavinamųjų žaidimų rinkinį vaikams:

    Jūsų vardas (kad žinotume kaip kreiptis)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina, kad žinotume, kur atsiųsti Lavinamųjų žaidimų rinkinį vaikams)

    Užsisakyti Lavinamųjų žaidimų rinkinį vaikams