Kortagai – knygos internetu vaikams

Labas. Jei jau esi čia, tikriausiai nesi abejingas (a) vaikams. Aš taip pat. Juk mes juos mylime, rūpinamės jais, kad užaugtų dori, protingi ir siektų kuo aukštesnių tikslų. Ir kai mūsų atžala padaro ką nors gero, ko nors pasiekia, išmoksta, ar ką nors sugalvoja – kartu džiaugiesi ir tu. Jis auga, pradeda logiškai mąstyti, dėlioti mintis, reikšti savo jausmus, tobulėja kaip asmenybė. Knygos vaikams – gali taip pat tapti pagalbininke šiame procese.

Šis blogas skirtas tiems kam įdomu knygos, zaidimai vaikams, vaiko tobulėjimas, vaikiškos knygos internetu ir panašiai. Rašysiu ne tik apie knygas, bet ir kitomis aktualiomis vaikų temomis, realius nutikimus, naudingus patarimus. Juk yra apstu dalykų kurie padeda mūsų vaikams augti. Be abejo knygos vaikams yra svarbi šio proceso dalis.

KORTAGAI tai knygos, kuriose vaikai patirs ne tik nepakartojamus nuotykius, žaidimus, sutiks neregėtus gyventojus ir nežinomus mechanizmus, bet ir išmoks naujų gyvenimo paslapčių, loginio mąstymo, būti savarankiškais. Jei vaikams patinka kompiuteriniai žaidimai, tai Kortagų knygos gali juos įtraukti lygiai taip pat, tik Kortaguose jie ras tokių istorijų kurios bus naudingos ir suaugusiųjų gyvenime. Tad nenustebkite, jei vaikas prašys tėvų nupirkti jam dar daugiau knygų.

Sėkmės skaitant ir mėgaujantis!

Leave a Reply