Pilkųjų Akmenų sala

Jau 2015-ųjų rudenį !!!

Prabėgo metai, berniukai gerokai ūgtelėjo, sustiprėjo. Kortagų karalystėje Nojus sutinka daug naujų draugų, bet viena išsiskiria iš visų – tai Olivija, geriausia Akeros draugė. Tačiau atsiranda ir kenkiančių pavyduolių, kurie padės mums sužinoti, kaip nesikarščiuoti ir nepulti daryti skubotų sprendimų. Nojui su Dru tenka išbandyti jėgas kortagų karžygių varžybose. Vykdant neįprastas užduotis paaiškėja, kad kliūtis galima įveikti ne tik raumenimis, bet ir smegenimis. Padėk Dru ir Nojui rasti atsakymus į keblius klausimus ir parodyk, ko esi vertas! Žinios, įgytos sprendžiant galvosūkius, pravers ir tau! Ar sugebės berniukai nurungti savo priešininkus? O gal jiems padės Akera ir Olivija?

Varžybų metu įvykiai pasisuka netikėta linkme. Jaunuoliai patenka į labai keblią padėtį… Kas nutiko? Gal jie pralaimi varžybas? Kodėl Dru ir Nojus tampa nepageidaujami Kortagų karalystėje? Kaip jie ras jėgų įveikti baimės, pykčio ir liūdesio priešą, tūnantį ne kur kitur, o viduje jų pačių! Ar tau taip nebūna? Taip taip… būna visiems – pažiūrėkime, kaip tai galime įveikti kartu!

O kol Kortagų karalystėje sąmyšis, priešų stovykloje rezgamas baisus keršto planas. Kieno pusę pasirinks Nojus ir Dru? Ar tikrai visos istorijos baigiasi gerai? Tai sužinosime antroje „Kortagų“ dalyje „Pilkųjų akmenų sala“, kuri mus nukels į dar vieną nepažįstamą Kortagų karalystės kampelį.

Gauti nemokamą Pilkųjų akmenų sala I dalį
}